Veiklos sritys

Mes teikiame paslaugas įmonių, sutarčių, finansų, mokesčių, migracijos, nekilnojamojo turto teisės ir kitose srityse.

Įmonių teisė:
Įmonių steigimas. Įmonių valdymas ir kontrolė. Įmonių reorganizavimas ir bankrotas. Įmonių įsigijimai ir susijungimai. Teisinis auditas (Due Diligence).

Sutarčių teisė:
Parengimas ir konsultacijos dėl įvairių sutarčių, susitarimų, protokolų. Atstovavimas santykiuose su trečiaisiais asmenimis, derybos. Sutarčių vykdymo kontrolė.

Finansų teisė:
Konsultacijos dėl finansų strategijos. Konsultacijos dėl  strategijos santykių su investuotojais / bankais. Investavimo, finansavimo, kitų sutarčių parengimas. Dokumentų analizė. Atstovavimas santykiuose su trečiaisiais asmenimis, derybos.

Mokesčių teisė:
Apmokestinimo sąlygų analizė, parengimas pranešimų, išvadų (Legal Opinion) mokesčių klausimais. Konsultacijos dėl mokesčių planavimo, mokesčių strategijos. Mokestinių rizikų vertinimas. Registravimas. Atstovavimas santykiuose su mokesčių tarnybomis, atstovavimas mokestinių patikrinimų ir mokestinių ginčų metu. Klientų santykių su mokesčių tarnybomis teisinis auditas. Atstovavimas santykiuose su valstybės įstaigomis dėl specialių apmokestinimo sąlygų, pavyzdžiui strateginiam investuotojui.

Migracijos teisė:
Konsultacijos. Dokumentų parengimas. Atstovavimas vizų, leidimų laikinai / nuolat gyventi Lietuvoje, Lietuvos pilietybės klausimais.

Kitos teisinės paslaugos:
Lietuvos ir Europos Sąjungos teisės aktų analizė. Pranešimų, išvadų parengimas (Legal Opinion).

back to top