enltru+370 680 25250 (WhatsApp, Viber, Telegram)
·
info@lawpartner.lt
·
Mon - Fri 09:00-18:00
enltru+370 680 25250 (WhatsApp, Viber, Telegram)
·
info@lawpartner.lt
·
Mon - Fri 09:00-18:00

Finansų ir pinigų plovimo prevencijos teisė

Ecommerce

FINANSŲ IR PINIGŲ PLOVIMO PREVENCIJOS TEISĖ

2019 m. lapkričio 3 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymo pakeitimus.

Šiomis pataisomis į nacionalinę teisę bus perkeltos Penktosios ES kovos su pinigų plovimu direktyvos nuostatos. Direktyva priimta siekiant imtis papildomų priemonių, užtikrinančių didesnį finansinių sandorių, juridinių asmenų ir kitų juridinių subjektų skaidrumą, siekiant tobulinti esamą prevencinę sistemą ir veiksmingiau kovoti su teroristų finansavimu.

MES SIŪLOME:

Mūsų komanda konsultuoja korporacijas, investicijų valdymo ir privataus kapitalo įmones bei finansų įstaigas pinigų plovimo rizikos klausimais, susijusiais su įvairiais įmonių sandoriais. Mūsų teisininkai atlieka tikslingą ir veiksmingą išsamų patikrinimą, siekdami nustatyti galimą praeityje vykdytą neteisėtą veiklą, įskaitant korupciją, sankcijų ir eksporto kontrolės pažeidimus bei mokesčių vengimą. Rengiame sutarčių nuostatas, kuriomis reguliuojama susijusi rizika, ir konsultuojame bei padedame įgyvendinti taisomąsias priemones tiek prieš sandorio sudarymą, tiek po jo. Prireikus konsultuojame ir kreipiamės į reguliavimo institucijas dėl sandorių apsaugos nuo pinigų plovimo, kad sumažintume pinigų plovimo riziką ir atsakomybę.

GDPR