enltru+370 680 25250 (WhatsApp, Viber, Telegram)
·
info@lawpartner.lt
·
Mon - Fri 09:00-18:00
enltru+370 680 25250 (WhatsApp, Viber, Telegram)
·
info@lawpartner.lt
·
Mon - Fri 09:00-18:00

Paslaugos

MOKESČIŲ KONSULTACIJOS

Mokestinės prievolės yra svarbi verslo santykių su valstybe dalis, todėl bet kokiai veiklai svarbu tinkamai planuoti mokesčius. Kvalifikuota LawPartner komanda teikia išsamias konsultacijas ir pagalbą mokesčių klausimais, rengia dokumentus, atstovauja klientų interesams santykiuose su valstybinėmis mokesčių institucijomis.

BENDROVIŲ TEISĖ

Juridiniai asmenys savo veikloje turi vadovautis įvairiais teisės aktais. Kiekviena juridinio asmens forma turi tam tikrų privalumų ir apribojimų. Yra daug įvairių teisinių procedūrų ir reikalavimų, kurių turi laikytis juridiniai asmenys. Padedame pasirinkti juridinių asmenų formą, registruojant bendrovę, atliekant būtinas procedūras, atstovaujame bendrovės dalyvių (akcininkų) interesams santykiuose su bendrove, bendrovės santykiuose su akcininkais, teikiame nuolatinę teisinę pagalbą.

Pen

VERSLO, SUTARČIŲ IR INVESTICIJŲ TEISĖ

Investicijos visuomet susijusios su rizika, todėl investicijų saugumui užtikrinti būtina teisinė pagalba. Atliekame projektų teisinę analizę, rengiame dokumentus ir teikiame tolesnę teisinę pagalbą investuojant.

 
Plain 2

MIGRACIJOS TEISĖ

Migracijos procedūros visada yra gana sudėtingas procesas, todėl svarbu suprasti visas migracijos teisės aktų sąlygas ir reikalavimus. Turime daug patirties atliekant migracijos procedūras ir esame pasirengę suteikti kvalifikuotą teisinę pagalbą analizuojant migracijos teisės aktų nuostatas, rengiant reikiamus dokumentus ir bendraujant su migracijos institucijomis.

 

NEKILNOJAMOJO TURTO TEISĖ

Nekilnojamojo turto sandoriai paprastai būna gana sudėtingi, juose daug įvairių svarbių detalių, todėl svarbu, kad sutartis būtų parengta ir sandorio šalys dėl visko susitartų. Turime didelę patirtį ir teikiame visapusišką pagalbą rengiant, sudarant ir įgyvendinant nekilnojamojo turto nuomos ir pirkimo-pardavimo sutartis, įskaitant mokestinių sandorio ir finansavimo pasekmių analizės teikimą.

FINANSŲ IR PINIGŲ PLOVIMO PREVENCIJOS TEISĖ

2019 m. lapkričio 3 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymo pakeitimus.

Šiomis pataisomis į nacionalinę teisę bus perkeltos Penktosios ES kovos su pinigų plovimu direktyvos nuostatos. Direktyva priimta siekiant imtis papildomų priemonių, užtikrinančių didesnį finansinių sandorių, juridinių asmenų ir kitų juridinių subjektų skaidrumą, siekiant tobulinti esamą prevencinę sistemą ir veiksmingiau kovoti su teroristų finansavimu.

GDPR