enltru+370 680 25250 (WhatsApp, Viber, Telegram)
·
info@lawpartner.lt
·
Mon - Fri 09:00-18:00
enltru+370 680 25250 (WhatsApp, Viber, Telegram)
·
info@lawpartner.lt
·
Mon - Fri 09:00-18:00

Nekilnojamojo turto teisė

Real

Nekilnojamojo turto sandoriai paprastai būna gana sudėtingi, juose daug įvairių svarbių detalių, todėl svarbu, kad sutartis būtų parengta ir sandorio šalys dėl visko susitartų. Turime didelę patirtį ir teikiame visapusišką pagalbą rengiant, sudarant ir įgyvendinant nekilnojamojo turto nuomos ir pirkimo-pardavimo sutartis, įskaitant mokestinių sandorio ir finansavimo pasekmių analizės teikimą.

MŪSŲ NEKILNOJAMOJO TURTO PASLAUGOS:

Nekilnojamojo turto t r a n s a k c i j o s: Nekilnojamojo turto objektų teisinė analizė. Preliminariųjų sutarčių rengimas. Nekilnojamojo turto sandorių mokestinių pasekmių analizė, mokestinių lengvatų taikymas. Notarinių nekilnojamojo turto sandorių teisinis vertinimas, pastabų ir pasiūlymų rengimas. Derybos, atstovavimas ir teisinė priežiūra. Tolesni veiksmai. Nekilnojamojo turto sandoriai pagal įgaliojimą.


Nekilnojamojo turto p r o j e k t a i: Teisinė analizė dėl optimalios verslo formos. Mokestinės aplinkos vertinimas ir mokestinių lengvatų paieška. Įmonės steigimas. Paskolos sutarčių, finansavimo sutarčių, jungtinės veiklos sutarčių, akcininkų sutarčių ir kt. rengimas. Atstovavimas santykiuose su investuotojais, bankais ir kitomis finansinėmis institucijomis. Ilgalaikis nekilnojamojo turto projektų teisinis aptarnavimas.

MŪSŲ PATIRTIS:

Teisinio darbo su nekilnojamuoju turtu patirtis – daugiau nei 15 metų. Klientų vardu analizavome nekilnojamojo turto objektus, rengėme preliminarias pirkimo-pardavimo sutartis, atstovavome santykiuose su pirkėjais ir pardavėjais, dalyvavome rengiant notarines pirkimo-pardavimo sutartis, rengėme reikalingus papildomus dokumentus.


Pagrindiniai nekilnojamojo turto projektai:

1) Bendras nekilnojamojo turto projektas su Airijos investuotojais dėl žemės sklypo plėtros Vilniuje, Kalnėnų rajone. Investicijų suma – ~5 mln. eurų. Įgyvendinant projektą įsteigta bendra įmonė, parengta detali įmonės akcininkų sutartis, taip pat projekto valdymo sutartis, sutartys su investuotojais, sutartys su rangovais. Apytikslės projekto pardavimo pajamos – ~ 15 mln. eurų. Projektas vykdytas kartu su advokatų kontora „Ellex”.

2) Bendras nekilnojamojo turto projektas su keliais užsienio investuotojais dėl žemės sklypų plėtros ir daugiabučių namų statybos Vilniuje, Kalnėnų rajone. Investicijų suma – ~2 mln. eurų. Projekto metu įsteigtos kelios bendrovės, parengtos akcininkų sutartys, paskolos sutartys, jungtinės veiklos sutartys dėl infrastruktūros statybos ir įrengimo. Numatomas bendras statybos plotas – daugiau nei 50 000 kv. m. (vienas didžiausių gyvenamųjų namų projektų Vilniuje). Numatomos pardavimo pajamos – daugiau kaip 5 mln. eurų. Pardavimo pajamos iš visiško infrastruktūros įrengimo ir statybos – daugiau kaip 50 mln. eurų. Projektas įgyvendinamas kartu su advokatų kontora „Triniti”.

3) Lietuvos ir užsienio investuotojų nekilnojamojo turto projektas dėl žemės sklypų masyvo plėtros Trakų rajone. Investicijų suma – ~ 0,5 mln. eurų. Projekto metu įsteigta bendrovė, sudarytos sutartys su investuotojais, įsigytas nekilnojamasis turtas, žemės sklypas padalintas į mažesnius sklypus, pakeista žemės paskirtis, sudaryta sutartis su statytoju dėl individualių gyvenamųjų namų statybos, sudaryta nemažai nekilnojamojo turto sandorių su pirkėjais. Apskaičiuotos pardavimo pajamos daugiau kaip 1,5 mln. eurų. Projektas įgyvendinamas kartu su statybos bendrove „Lini”.

MES SIŪLOME:

Jei norite sudaryti nekilnojamojo turto sandorį arba Jums reikia teisinės konsultacijos nekilnojamojo turto klausimais – Jūs gausite kvalifikuotą teisinę pagalbą iš advokato, turinčio didelę patirtį nekilnojamojo turto srityje. Jūs galite parašyti mums užklausą arba tiesiog susisiekite su mumis telefonu. Paprastai advokato dalyvavimas sudarant nekilnojamojo turto sandorį kainuoja nuo 600 iki 1200 eurų, įskaitant nekilnojamojo turto objekto teisinę analizę, mokestinių pasekmių įvertinimą, notarinės sutarties analizę ir patikslinimą, dalyvavimą sudarant sandorį.

GDPR